Narkotest Dräger DrugCheck 3000

Narkotest Dräger DrugCheck 3000
Nr katalogowy: DC-DRA-3000
Producent: Dräger
Dostępność: duża ilość

Dostępne opcje

* Opakowanie:
79,30 zł
Ilość:  
Cena Netto: 64,47 zł
Opis Specyfikacja Opinie (0)
II

Test Dräger DrugCheck® 3000 pozwala sprawdzić w ciągu kilku minut, czy dana osoba zażywała ostatnio narkotyki określonego typu. Kompaktowy i bazujący na pobranej próbce śliny test narkotykowy zapewnia niezawodne wyniki w prosty i higieniczny sposób. Urządzenie nie wymaga energii elektrycznej i może być używane w dowolnym miejscu.

Proste i bezpieczne pozyskiwanie próbek

Test Dräger DrugCheck 3000 obejmuje dwa elementy: zbiorniczek ze środkiem pochłaniającym do pobierania próbki śliny oraz kasetę testową do analizy. Kaseta testowa zawiera ciecz buforową i okienko z dwoma paskami, które wyświetla linie kontrolne i testowe. Sam test jest przeprowadzany w trzech prostych etapach: pobranie wacikiem próbki śliny, wstrząśniecie zestawem testowym, odczekanie na krótki okres inkubacji i rozpoczęcie testu. Wskaźnik koloru na waciku znika zaraz po wchłonięciu wystarczającej ilości śliny do przeprowadzenia testu. Wyniki można odczytać od razu po pojawieniu się linii kontrolnych w okienku. Jeśli wynik badania jest negatywny, obok odpowiedniej klasy substancji (narkotyku) pojawi się linia. Oznacza to, że żadna z substancji docelowych nie została wykryta w próbce. Jeśli linia nie pojawi się obok jednej z klas substancji, oznacza to, że wynik dla tej substancji jest pozytywny.

Szybka i czuła analiza

Możliwość sprawdzania pięciu klas substancji jednocześnie za pomocą testu Dräger DrugCheck 3000: kokaina, opiaty, amfetamina, metaamfetamina / narkotyki syntetyczne (np. Ecstasy) i konopie indyjskie (THC). Spośród wszystkich wymienionych klas substancji konopie indyjskie należą do najczęściej używanych narkotyków i są również najtrudniejsze do zidentyfikowania (THC). Dlatego właśnie test Dräger DrugCheck 3000 zoptymalizowano pod kątem wykrywania THC, tak więc teraz oferuje on dwie opcje pomiaru: w zależności od wybranego czasu oczekiwania (inkubacja wstępna) dla testu dostępna jest opcja szybka z wyższą wartością graniczną stężenia THC i opcja czuła z niższą wartością graniczną stężenia tej substancji. Całe badanie trwa tylko od 3 do 5 minut.

Jednoznaczne wykrywanie narkotyków na miejscu

Niewielkie, kieszonkowe rozmiary sprawiają, że test DrugCheck 3000 można z łatwością przenosić. Można go szybko i łatwo przygotować do użycia, a ponadto nadaje się on do zastosowań wymagających elastyczności użytkowania, takich jak kontrole drogowe i testy w miejscach pracy, w których wymagany jest wysoki poziom bezpieczeństwa*. Zestaw testowy nie ma części elektrycznych, dzięki czemu można go bezpiecznie stosować w obszarach niebezpiecznych.

Dodatkowe zalety

Dräger ma wieloletnie doświadczenie w obszarze urządzeń do pomiaru zawartości alkoholu we krwi i metod wykrywania narkotyków. W przypadku testu DrugCheck 3000 firma Dräger zastosowała zasadę testowania opartą na sprawdzonym systemie Dräger DrugTest® 5000, który niezawodnie wykrywa nawet najdrobniejsze ślady THC. Jednorazowy zestaw testowy DrugCheck 3000 jest odporny na manipulacje i jest higieniczny.

 *DrugCheck® 3000 w Stanach Zjednoczonych jest sprzedawany tylko organom egzekwowania prawa.

Dane Techniczne
Wykrywane narkotyki
Pięć klas substancji:
  • kokaina
  • opiaty
  • amfetamina
  • metaamfetamina / narkotyki syntetyczne (np. ecstasy)
  • konopie indyjskie, marihuana (THC)
Czas analizy próbki
Szybki pomiar: analiza < 3 minut
Czuły pomiar: analiza < 5 minut
Tryby pomiarowe
W zależności od wybranego okresu inkubacji wstępnej i żądanego odcięcia THC zapewniającego szybki lub bardziej czuły odczyt
Warunki Pracy i Przechowywania
Warunki pracy
5 - 40°C, wilgotność 5 - 95% RH
Warunki przechowywania
4 - 25°C
Parametry Mechaniczne
Wymiary zewnętrzne
32 x 111 x 57 mm (szer. x wys. x głęb.)
Waga
~ 30 g
Jakość i bezpieczeństwo
Norma
Licencjonowany jako wyrób medyczny zgodnie z europejską dyrektywą 98/79/WE w zakresie urządzeń medycznych do diagnostyki in vitro.
Poza Unią Europejską tylko do użytku pozamedycznego (bez IVD) lub sądowego (wyłącznie USA)

Napisz opinię

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej: