Menu publikacji

Jaki alkomat warto wybrać? Recenzja CA9000 Professional.

Jaki alkomat warto wybrać? Recenzja CA9000 Professional.

Recenzja Alkomatu CA9000 Professional - Portal Strefa Testów.

Coraz większą popularnością cieszą się alkomaty. Zanim jednak zdecydujemy się wybrać odpowiedni do naszych potrzeb sprzęt poznajmy dane dotyczące tych urządzeń.

Oferowane na rynku urządzenia do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu możemy podzielić na trzy grupy. Podział wynika z sensora jaki został zastosowany w urządzeniu, czyli najważniejszego elementu każdego alkomatu. To właśnie on odpowiedzialny jest za dokonanie pomiaru.

Więcej możesz przeczytać na Recenzja Alkomatu CA9000 Professional - Portal Strefa Testów

 

Opublikowany przez Si3ni3k

Produkty powiązane z tym artykułem

Alkomat CA 9000 Professional SG
318,00 zł 288,00 zł
text_reviews

Powiązane Artykuły

Ilość dostępnych na rynku urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, jest bardzo duża. Działają one w różny sposób, a rozpiętość cenowa w zależności od marki i jakości jest ogromna.

Jaka jest zasada działania takich urządzeń?

Dlaczego wymagają kalibracji i dlaczego trzeba je serwisować?

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze alkomatu?

2 komentarzy do tego artykułu - zobacz »
Centrum Opinii - testy alkomatów
Centrum Opinii wzięło na warsztat kilka alkomatów.
Wśród nich: alkomat Alcovisor Mark X+, alkomat CA 9000, alkomat Alcofind Elite, alkomat S4 Black, alkomat Alcoway, alkomat Bacscan F-50.
Zobaczcie jak wypadły w testach...
Alkomaty – funkcja, rodzaje i różnice
Zakup alkomatu nie należy do łatwych zadań. Pod uwagę trzeba wziąć takie parametry jak marka, cena, opinie i przede wszystkim rodzaj alkomatu. Okazuje się bowiem, że na rynku występuje kilka typów tych urządzeń, których dokładność pomiaru jest wyraźnie zróżnicowana. O pomoc w wyborze alkomatu poprosiliśmy naszego eksperta. Rynek urządzeń przeznaczonych do pomiaru zawartości alkoholu we krwi czł..
Jak prawidłowo używać alkomatu?
Korzystanie z alkomatu tylko z pozoru wydaje się prostą czynnością. Nieświadomie popełniane błędy przy jego obsłudze, potrafią istotnie zmienić wynik pomiaru. Jak zatem obsługiwać alkomat, aby wskazywał on zawsze prawidłowe wartości? Czego się wystrzegać? O tym wszystkim opowie Wam nasz ekspert z firmy Aisko, zajmującej się dystrybucją alkomatów w Polsce. Sierpień, ze względu na doskonałą pogod..