Menu publikacji

Alkomat dla nowoczesnych!

Alkomat dla nowoczesnych!

Do naszej redakcji trafił alkomat mobilny BACscan® Mobile.

Urządzenie jest wysokiej klasy alkomatem służącym do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie wydychanego powietrza. Idealnie pasuje dla osób ceniących innowacyjne urządzenia.

Dlaczego BACscan® Mobile?

Dzięki zastosowanej technologii Bluetooth 4.0 urządzenie współpracuje ze smartphonami. Jedyny wymóg to posiadanie smartphona z system min. iOS7 lub Android 4.3 i wyższym. Producent przewidział również sytuację, w której nasz telefon jest rozładowany, bądź chwilowo niedostępny. W takim przypadku wynik prezentowany jest za pośrednictwem diod LED, w które został wyposażony alkomat BACscan® Mobile. Gdy po wykonaniu pomiaru zaświeci się zielona dioda LED oznacza, to że zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu jest poniżej ustawionego limitu (0.20 ‰), natomiast świecąca się czerwona dioda LED, to informacja dla nas, że limit ten został przekroczony.

Więcej możesz przeczytać na blogu - Strefa Testów

 

Opublikowany przez Si3ni3k

Produkty powiązane z tym artykułem

Alkomat BACscan Mobile
399,00 zł 369,00 zł

Powiązane Artykuły

Ilość dostępnych na rynku urządzeń badających zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu, jest bardzo duża. Działają one w różny sposób, a rozpiętość cenowa w zależności od marki i jakości jest ogromna.

Jaka jest zasada działania takich urządzeń?

Dlaczego wymagają kalibracji i dlaczego trzeba je serwisować?

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze alkomatu?

2 komentarzy do tego artykułu - zobacz »