Alkomat Drager Alcotest 9510 IR

Alkomat Drager Alcotest 9510 IR
Nr katalogowy: AL-DRA-59051638
Producent: Dräger
Dostępność: na zamówienie
Napisz opinię
Dodaj do schowka
Dodaj do porównania
Opis Opinie (0)
II

Dräger Alcotest® 9510 IR to zaawansowane urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu do celów dowodowych.

Alkomat spełnia zarówno krajowe, jak i międzynarodowe wymagania oraz przepisy (OIML R 126). Technologia czujnika podczerwieni, intuicyjny, kolorowy ekran dotykowy i nowoczesny wygląd sprawiają, że Alcotest® 9510 wyznacza najwyższe standardy. Zaawansowany czujnik podczerwieni o małej czułości na zawarte w oddechu badanego substancje mogące potencjalnie zakłócać pomiary bazuje na metodzie fizycznej i gwarantuje dokładne oraz wiarygodne wyniki pomiarów próbki.

Intuicyjna obsługa za pomocą ekranu dotykowego.
Kolorowy ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości wyświetla czytelne, obszerne komunikaty, którym towarzyszą sygnały świetlne i dźwiękowe. Dzięki temu użytkownik jest wygodnie prowadzony przez poszczególne etapy testu oraz konserwacji. Komunikaty tekstowe są dostępne w różnych językach, w zależności rynku docelowego urządzenia Alcotest 9510. Duży ekran dotykowy jest wyposażony w wirtualną klawiaturę do wprowadzania danych. Istnieje także możliwość podłączenia klawiatury do portu USB.

Wygodne pobieranie próbek.
Długi, elastyczny i podgrzewany wąż eliminuje kondensację i zapewnia wygodę zarówno osobie badanej, jak i obsługującej urządzenie. Jednorazowy ustnik gwarantuje higieniczny kontakt osoby badanej z urządzeniem.

Niezawodna drukarka termiczna.
Bardzo cicha i niezawodna drukarka termiczna pozwala uzyskać szybkie, łatwe do odczytania wydruki wysokiej jakości. Do pracy nie jest wymagany toner ani pojemniki z tuszem. Niskie koszty konserwacji w połączeniu z długim okresem eksploatacji głowicy termicznej sprawiają, że jest ona korzystnym rozwiązaniem dla użytkowników. Opcjonalnie można również korzystać z drukarki zewnętrznej.

ZASTOSOWANIE
Polecany dla policji, straży granicznej i innych służb mundurowych. Sprawdzi się również do kontroli trzeźwości w zakładach pracy, prywatnych przedsiębiorstwach, firmach ochroniarskich oraz transportowych lub podczas imprez masowych.

Napisz opinię

Imię:


Opinia: Informacja: HTML nie tłumaczony!

Ocena: Złe           Dobre

Wpisz kod w polu poniżej: